Dijital İz Kimdir?


2010 yılında başladığımız dijital pazarlama çalışmalarımızı yıllar içerisinde geliştirerek bir çok sektöre ve ülkede sürdürerek geliştirdik. Çalışmalarımızda kendi projelerimize de yer vererek hızlıca hedeflerimize ulaştık.

Sefa Aydemir, Dijital Pazarlama Uzmanı ve Eğitmeni olarak Dijital İz firmasında aktif olarak rol almaktadır.

Seyfi Aydemir, 2017 yılında yönetim kadrosuna katılarak Dijital Pazarlama Uzmanı olarak görev almaktadır.

Neden Dijital İz?

7 Yıl da bir çok firmaya hizmet verdik. Hizmetlerimiz 100 Müşteriyi aşkın ve farklı sektörlerdedir. Hizmet verdiğimiz 14 Ülke mevcuttur.

Dijital İz Uzmanlıkları

Uzmanlık alanımız başta Dijital Pazarlama olmak üzere ayrıca bir birleri ile bağlantılı olan web yazılım, tasarım, jingle, fotoğraf ve video olarakta yer almaktadır.


Dijital İz Google İş Ortağıdır.


Google’ın ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir şirket olduğumuzu gösterir. Google’ın en iyi uygulamalarını kullanarak müşterilerimizin mutlu olmasını sağlıyoruz.

Projelerimizwww.e-secimkampanyasi.com

Dijital Seçim Kampanyası

2014 Seçimlerimlerinden bu yana geliştirmeye devam ettiğimiz seçim kampanyası bir çok başarıya ulaşmıştır. Dijital İz ekibi olarak gelecek seçimlere şimdiden hazırız. 


www.dijitaliz.net

Pazarlama Seminerleri

Türkiye'yi bölge bölge gezerek gittiğimiz her belde ve belediyelerde internetin ve sosyal medyanın önemini uygulamalı bir şekilde gösteriyor ve istihdam konusuna çok önem veriyoruz.


www.kulturluanne.com

Kültürlü Anne

Google daki bilgi kirliliğinin önüne geçmek için yola çıktık. Özellikle annelik konusunu ele alarak uzmanlarımız eşliğinde tecrübemizide birleştirerek doğru bilgileri annelere ulaştırıyoruz..


Birlikte Projeye Başlamalıyız!

Hemen Çalışmaya Başlayabiliriz...

iletişim