Sosyal Medya Yönetimi Dijital Medya’da ilgi çekebilmek, potansiyel müşteriler bulmak, firma bilinirliğinizi ve karınızı arttırmak için bir çok Sosyal Medya kanalı bulunmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi de çevrimiçi etkileşimlerinizi ve içeriğinizi bu sosyal medya kanallarında yönetme sürecidir. Ancak her kanalda pazarlama teknikleri farklı olduğundan dolayı buna ayırmış olduğunuz bütçenizden en iyi şekilde faydalanmak için uzman kişilerden destek almanız çok önemlidir. İşletmenizi büyütmek, erişebilirliği arttırmak ve dönüşümleri etkilemek için sosyal kanalları etkin bir şekilde kullanmak gerekir.

Sosyal medya yönetimi, güncellemeleri şirketinizin sosyal medya profillerine göndermenin ötesine geçer. Ayrıca, kitlenizle etkileşim kurmayı, erişimi ve görünürlüğü artırmak için yeni fırsatlar aramayı da içerir.

Öncelikle işletmeniz için en iyi sosyal platformların neler olduğunu belirlemek gerekir. Aşağıda en çok kullanılan  platformları ve bu platformlarda işinize neler sağlayabileceklerine ilişkin kısa bir genel bakışı bulabilirsiniz.


Facebook ; 

Facebook’un farklı geçmişlerden gelen yaklaşık 2 milyar aylık aktif kullanıcı sayısı bulunmaktadır. Facebook’un kullanıcı tabanında ise cinsiyetleri, yaş grubları, bölgeleri, ilgi alanları gibi çok büyük bir bilgi ağı bulunmaktadır. Bu, onu daha geniş bir kitleye ulaşmaya çalışan işletmeler için harika bir sosyal platform haline getiriyor.


Instagram ; 

Instagram, çok sayıda görsel içerik oluşturan markalar için harika bir sosyal medya kanalıdır.Instagram kullanıcısının kitlesi, erkek kullanıcı sayısına göre daha çok kadın kullanıcının aktif şekilde kullanıldığı bilinmektedir. Bu moda, yaşam tarzı, sanat ve diğer görsel odaklı sektörlerle ilgili ürün veya hizmet sunan işletmeler için yararlı bir platform olabilir.


Youtube ; 

Youtube, dünyanın sadece Google’daki ikinci en büyük arama motoru oldu.Kitlenizle etkileşime geçmek ve bağlantı kurmak için video içeriğinizi bu kanala yükleyebilirsiniz. Sınırsız video barındırma ile, işletmeniz istediğiniz kadar video içeriği yayınlayabilir ve diğer kanallarda paylaşabilirsiniz.


Twitter ; 

Twitter dünya çapında 500 milyon aktif kullanıcıya sahiptir.Bu platform, sektörlerindeki trend konuları hakkında sohbet etmek isteyen markalar için idealdir.Ayrıca içeriğinizi, markanızı değerli bulabilecek ilgili kişileri çekebilir ve içeriğinizi paylaşabilirsiniz.

Dijital İz İle Çalışmak


Doğru Reklamla Önde Olmak!

Dijital İz ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin talepleriniz yerine getirmek için en son teknoloji ve haberleri takip ederek reklam ve strateji olarak hizmetlerimize uygulamak öncelikli görevlerimizden birisidir.

Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizi sizlerinde hizmetlerine uygulayarak kısa sürede kaçınılmaz başarıyı yakalamamız mümkündür.

  • Ücretsiz analiz.
  • Size özel stratejiler.
  • Doğru hedef kitle seçimi

İlk andan itibaren size özel temsilci ile temiz iletişim sağlıyoruz. İletişim kurulduktan sonra adım adım analiz çalışmalarını başlatıyoruz. Sektörünüdeki rakip ve sektörel analizleriniz ardından çalışmalarımızı sizlerle paylaşıyor ve stratejilerimiz birlikte oluşturmaya başlıyoruz.

Anlaşmamız doğrultusunda aynı gün sözleşme koşullarını belirledikten sonra çalışmalarımıza başlayabiliriz.

adwords

Çalışma Modelimiz

Dijital İz Ekibi Adım Adım Çalışma Planı

Keşif

Sizlerden projeniz hakkında detaylı döküman istiyoruz.
"Projedeki: ürün/hizmet, hedeflenen bölge, reklam bütçeniz, rakipleriniz, hedef, süre vb."

Tüm bilgiler bize teslim edildikten sonra aynı gün sizlerle paylaşıyor ve bir sonraki adım size özel stratejileri belirlemeye başlıyoruz.

Bizim hemen ücretsiz arayabilirsiniz. +90 850 346 70 53

Keşif

Strateji

Keşif sürecinde edindiğimiz bilgileri bir havuzda topluyor ve adım adım sektörel karşılaştırmalar ve rakip anlizlerine başlıyoruz.

Stratejilerimiz size özel 2 seçenek olarak oluşturuluyor.

1. Sektörel stratejiler ve gelecek planları.
2. Sizin bütçenize özel planlar oluşturuluyor.

Strateji

Optimizasyon

Bu adım da stratejisini belirlediğimiz ve sizlere sunduğumuz plan doğrultusunda adım adım web site içi gerekli optimizasyonları ve gerekli mecralar sosyal medya vb. gibi ayarlamaların listesini oluşturuyoruz.

Çalışmaya başlamadan önce elinizde markanızla ilgili nelerin yapılacağını biliyor ve bilginiz dahilinde olmasına önem göstererek ilerliyor oluyoruz.

seo process

Teklif

Bu adıma kadar sizler için neler yaptık dönüp bakacak olursak: Keşiflerimizi tamamlayıp, strateji ve optimizasyon planlarını oluşturduk. Geriye sözleşme adımına geldik.

Karşılıklı anlaşmamız doğrultusunda 3,6,12 ay olacak şekilde sizin ve bizim haklarımızı koruyan bir sözleşme imzalıyoruz.

Bizim hemen ücretsiz arayabilirsiniz. +90 850 346 70 53 

Anlaşma

Rapor

Çalışmalarımıza başladığımız ilk andan itibaren sizler için bir WhatsApp grubu kuruyoruz ve ekip olarak size özel destek vermeye başlıyoruz.

Raporlarımızı Haftalık ve Aylık olarak sizlere sunuyoruz. İhtiyaç halinde raporlarımızı Haftalık ve Aylık toplantılar halinde de sunuyoruz.

Bizim hemen ücretsiz arayabilirsiniz. +90 850 346 70 53 

Rapor

Dijital İz BLOG

Sektörel Tüm Sorulara Cevap Vermeye Çalıştık.

BLOG

Birlikte Projeye Başlamalıyız!

Hemen Çalışmaya Başlayabiliriz...

iletişim